Jak to funguje?


1. Vyberte si z naší nabídky mas a ryb

Veškeré potraviny a produkty, které Vám nabízíme, se mohou pyšnit svou vyjímečností. Za vším si stojíme celým svým srdcem. Masa od nás jsou primárně z rodinných farem. Tím se i naše portfolio občas mění, jelikož produkce malých farmářů je omezena.
Ryby a mořské plody odebíráme přímo z rybí platformy, která je jednou z nejmodernějších v Evropě. Čerstvě ulovené ryby tam putují ke zpracování a odtud přímo k nám. Tím je zaručena naprostá čerstvost s nejkratší možnou cestou na Váš stůl. Nemusíte se tak bát, jako v kamenném obchodě, že ryba strávila už nějaký ten den na pultě. 

2. Nejlepší marinády či hotové saláty

Zvolte si jednu z našich domácích marinád. Řádně očištěné a naporcované maso potřeme vybranou marinádou a zavakuujeme. Vysátím vzduchu docílíme nejlepších podmínek pro proces marinace, která trvá kolem dvanácti hodin při uložení v chladícím boxu při teplotě 2 C°. Proto bude maso vždy šťavnaté.
Výborné maso či ryba by se ale neobešla bez přílohy, kterou si můžete vybrat z nabídky našich domácích přílohových salátů, čerstvé zeleniny či jen výtečného pečiva z naší rodinné pekárny. 

3. Vše dovezeme nebo si můžete vyzvednout

Nákup zavezeme po Praze rovnou k Vašim dveřím. Bydlíte kousek za Prahou, nebojte myslíme i na Vás v okruhu cca 20 km bezproblému zavezeme, nebo si připravené zboží můžete osobně vyzvednout v našem mini Pivovaru Staré Město na adrese U Dobřenských 3  Praha 1. 
Dobré věci chtějí čas. Abychom Vám zaručili naprostou čerstvost, není v našich možnostech zavážet na ten samý den. Nedržíme suroviny skladem více než je nezbytně nutné. Jen tak docílíme naprosté čerstvosti. 

4. Dostanete čerstvé a předpřiravené jídlo

Už Vás nebaví pohled na skoro studené jídlo v krabičce? U nás si nakoupíte suroviny, které jsou kompletně předpřipravené. Stačí je dát na gril či pánev a za pár minut máte čerstvé lahodné jídlo na talíři. Výhoda je, že si pokrm můžete dochutit dle vašich zvyklostí.
Máte rádi ryby, ale nedaří se vám je správně vyfiletovat? A navíc tím nechcete trávit čas? Nechte to na profesionálech a věnujte čas raději rodině či přátelům. Náš team udělá vše za Vás.

5. Máte individuální přání, napište nám na  info@partyfood.cz

Čeká Vás oslava, malá či větší, lámete si hlavu s dárkem, již nemusíte. Napište nám Vaší představu, rádi Vám pomúžeme. U nás lze nakoupit prvotřídní suroviny, které jsou připravené rovnou na gril, či pávev, nemusíte ztrácet čas s nákupem, přípravou a také dárkem. Naše výběrová vína a delikatesy potěší opravdu každého, zabalíme do celofánu, přidáme mašličku a krásný dárek je na světě a co je nejlepší. Vše Vám po Praze a blízkém okolí zavezeme.